anunturi sponsorizate
no foto
Castiga bani acum prin affiliere
Logheaza te acum pe siteul nostru si incepe sa castigi bani prin affiliere. obtine linkul tau de affiliat si trimite acest link la toate contactele tale pe internet, pe retele sociale,pe email, twitte 1 vizite
no foto
Angajam ingrijitori vaci in sibiu
Angajam ingrijitori animale pentru ferma din jud sibiu oferim cazare si conditii foarte avantajoase de plata! tel. 0735 559 990 sau 0745025190 pret: lei 1 vizite
no foto
Bitsmag - calculatoare si laptopuri refu
Bitsmag - calculatoare si laptopuri refurbished, noi, second hand cu licenta windows inclusa gratuit, garantie si factura. in oferta noastra se regasesc si monitoare second hand, servere refurbished s 6 vizite
no foto
Fumigene pentru nunta la sedinta foto
Fumigene pentru nunta la sedinta foto , cu ajutorul lor realizezi efecte unice. durata aprox 60secunde. se vand la set de 6 bucati , in trei variante: multicolore, albastru, alb. pret 30lei / set . ar 5 vizite
no foto
Vulcani de interior fara fum si miros 1,
Artificii le baron craiova vinde vulcani de interior fara fum si miros certificati ce pentru interior . de 1,5m / 30 secunde cu efect argintiu. -minim 100buc x 10 lei / buc. -minim 20 buc x 12,5 lei / 4 vizite
Angajam Șoferi uber
Devino sofer uber - fara program - fara target obligatoriu - bonusuri / tarife dinamice - garantat 1000 lei / saptamana comision 10% din incasari cu toate taxele incluse, restul de 90% revin 5 vizite
no foto
Shop assistant - qatar - industria modei
Personal magazine moda qatar - doha descriere job: cautam cu ocazia deschiderii unor noi centre comerciale 15 - 20 de femei/barbati/cupluri care sa lucreze in consultanta vanzari in magazinele d 7 vizite
no foto
Particular – inchiriez spatiu comercia
Particular – inchiriez spatiu comercial in zona unirea adresa: intersectia iuliu barasch cu bd-ul corneliu coposu (spatiul de la music box) distanta de 500m pana la statia de metrou piata unirii 2 7 vizite
no foto
Angajam sef ferma-inginer zootehnist sib
Responsabilitati: coordonarea personalului, planificarea lucrarilor agricole, elaborarea de strategii ale fermei, achizitionarea de inputuri pentru culturi si utilaje, apia ( declaratie,acord motor 14 vizite
no foto
Cazare muncitori techirghiol
Vila cristian techirghiol ofera cazare incepand la 60ron pe camera. vila dispune de 10 camere cu 2 si 4 locuri.pentru mai multe relatii va rugam sa ne contactati 18 vizite
Operator cnc industria lemnului în mare
£350 - £400 / săptămână workforce people solutions este liderul companiilor de recrutare în domeniul mobilei, al textilelor și în domeniul auto. cerințe: ➡ experiență în domeniu minim 3 23 vizite
no foto
Operator la mașina de cusut în marea b
£300 - £400 / săptămână workforce people solutions este liderul companiilor de recrutare în domeniul mobilei, al textilelor și în domeniul auto. cerințe: ➡ experiență în domeniu minim 2 23 vizite
no foto
Tapițer în marea britanie
£300 - £500 / săptămână workforce people solutions este liderul companiilor de recrutare în domeniul mobilei, al textilelor și în domeniul auto. cerințe: ➡ experiență în domeniu minim 2 27 vizite
no foto
Asamblator schelet canapele în marea br
£300 - £500 / săptămână workforce people solutions este liderul companiilor de recrutare în domeniul mobilei, al textilelor și în domeniul auto. cerințe: ➡ experiență în domeniu minim 2 22 vizite
no foto
Electrician auto în marea britanie
£400 - £500 / săptămână workforce people solutions este liderul companiilor de recrutare în domeniul mobilei, al textilelor și în domeniul auto. cerințe: ➡ experiență în domeniu minim 3 21 vizite
no foto
Teren intravilan 880 mp si hala depozita
Imobilul este format din: teren in suprafata de 880 mp deschidere la strada: 14.20 mp forma: regulata topografie: plana constructie: structura: fundatii din beton armat, stalpi perimetrali, 21 vizite
Teren intravilan 5000 mp, vetis, satu ma
Teren intravilan 5000 mp, vetis, satu mare tip teren: intravilan; suprafata teren: 5000 mp; front stradal: 18 ml. pret: 33000 euro 23 vizite
Teren extravilan 4400 mp, ciorogarla, il
Teren extravilan 4400 mp, ciorogarla, ilfov tip teren extravilan; front stradal 12 ml; suprafata teren 4400 mp. pret: 80000 euro 23 vizite
no foto
Teren 1699 mp si casa, localitatea doba,
Descriere imobil: teren in suprafata de 1699 mp. constructie: structura: fundatii din beton cu compartimentari interioare din zidarie de caramida, acoperis cu sarpanta din lemn si invelitoare di 24 vizite
no foto
Teren intravilan 4455 mp si hala, soseau
Imobilul este format din: teren in suprafata de 4455 mp constructie: structura: fundatie beton armat, stalpi si grinzi din beton armat acoperis: grinzi de beton cu sarpanta si invelitoare din p 23 vizite